Ballagás, bizonyítványosztás

2020.06.10.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket a tanév végi teendőkről, eseményekről: a tartós tankönyvek leadásáról, a ballagásáról és a bizonyítványosztásról.

A felsoroltak mindegyike csak a járványügyi jogszabályok szigorú betartásával bonyolítható le, azaz az iskola udvarán kijelölt helyeken valósulhat meg 2020. június 20-án, szombati napon.

HA ESIK AZ ESŐ, A BALLAGÁS ELMARAD!

JÓ IDŐ ESETÉN

1. A tartós tankönyvek leadásának helyszíne az ebédlő konyha felőli bejárata (a bejárati ajtón nem lehet belépni, a sorban állás a 1,5 m-es távolságtartással lehetséges), időpontja:
    1. felső tagozatosoknak 8.00 – 8.30
    2. alsó tagozatosoknak 9.30 – 10.00
  2.  Ballagás helyszíne az udvar (maximum 100 fő)
    1. 8.00-kor a 7. osztályosok előkészülnek
    2. 8.30-kor a 8. osztályosok eligazítása történik
    3. 8.45-9.00 a ballagó hozzátartozók elfoglalják a kijelölt helyet a járványügyi szabályok betartásával
    4. 9.00-kor kezdődik a ballagás (résztvevők: csak a felső tagozatos diákok, az intézmény dolgozói, a ballagó diákok hozzátartozói - ballagó/2 fő)
    5. a felső tagozatosok elfoglalják helyüket a kijelölt helyen
    6. a 8. osztályosok körbejárják a művelődési házat
    7. a 7. osztályosok búcsúztatnak
    8. a 8. osztályosok búcsúznak
    9. az intézményvezető búcsúztat
  3. Bizonyítványosztás:
    1. 9.30-kor a felső tagozatos tanulók kapják meg bizonyítványaikat az udvaron
    2. 9.45-kor a felső tagozat elhagyja az iskola udvarát
    3. 10.00-kor az alsó tagozatosok átveszik a bizonyítványokat az udvar kijelölt helyén
    4. 10.15-kor az alsó tagozat elhagyja az iskola udvarát

HA ESIK AZ ESŐ, A BALLAGÁS ELMARAD!

Tartós tankönyvek leadása az ebédlő konyha felőli bejárata (a bejárati ajtón nem lehet belépni, várakozás, sorbaállás a fentiek szerint), időpontja: 7.45 – 8.00 felső tagozat; 8.45 – 9.00 alsó tagozat.

8.00 –kor a felső tagozatosok az osztályfőnökök vezetésével léphetnek az osztálytermükbe és ott veszik át bizonyítványaikat. Hozzátartozó nem léphet be az épületbe!

9.00 –kor az alsó tagozatosok az osztályfőnökök vezetésével léphetnek a kijelölt tanterembe, hogy átvegyék bizonyítványaikat. Hozzátartozó nem léphet be az épületbe!

A TARTÓS TANKÖNYVET KÖTELEZŐ LEADNI, CSAK EZT KÖVETŐEN VEHETI ÁT A DIÁK A BIZONYÍTVÁNYT.

A BALLAGÁSON ÉS A BIZONYÍTVÁNYOSZTÁSON RÉSZT VENNI NEM KÖTELEZŐ. A BIZONYÍTVÁNY ÁTVEHETŐ SZEPTEMBERBEN, A TANÉVKEZDÉSKOR IS. A 8. OSZTÁLYOSOKNAK SZÜKSÉGÜK VAN A BIZONYÍTVÁNYRA A KÖZÉPISKOLAI BEIRATKOZÁSKOR!

Zalabér, 2020. 06. 08.                                                                                         Kiss Albert