Intézményvezetői közlemény 2020. június 20-ra vonatkozóan

2020.06.16.

Intézményvezetői közlemény

- A június 20-i program módosítása   -

Tisztelt Szülők!

A június 20-i iskolai programot egyeztettem a tantestülettel, amelynek végeredményéről ezúton értesítem Önöket és gyermekeiket.

A 8. osztályosok ballagását - 2020. június 20-án, 9 órai kezdettel- az időjárástól függetlenül megtartjuk, kizárólag a felső tagozatosok jelenlétével. Amennyiben esik az eső, akkor a helyszíne az iskolaudvar helyett átkerül a könyvtár előtti fedett teraszrészre. A búcsúztató hetedikesek és az elköszönő nyolcadikosok ott elférnek, a vendégek pedig a kultúrház előtti (ugyancsak fedett) térben várakozhatnak. Tisztában vagyunk azzal, hogy ebben a környezetben az esemény fennköltsége csorbul, azonban mégis lehetőséget akarunk teremteni, hogy tanítványaink őrizhessék iskolai hagyományainkat, éljék meg a róluk szóló ünnep örömét. 

 

A tartós tankönyvek leadásának, valamint az alsó és a felső tagozatot érintő bizonyítványosztásnak módja, helye és ideje így a június 10-én közzétett tájékoztató levél szerint a „Jó idő esetén” cím alatt olvasható:

  1. A tartós tankönyvek leadásának helyszíne az ebédlő konyha felőli bejárata (a bejárati ajtón nem lehet belépni, a sorban állás másfél méteres távolságtartással lehetséges), időpontja:

felső tagozatosoknak:  8.00 – 8.30

alsó tagozatosoknak: 9.30 – 10.00

  1. Bizonyítványosztás:
    1. 9.30-kor a felső tagozatos tanulók kapják meg bizonyítványaikat az udvaron
    2. 9.45-kor a felső tagozat elhagyja az iskola udvarát
    3. 10.00-kor az alsó tagozatosok átveszik a bizonyítványokat az udvar kijelölt helyén
    4. 10.15-kor az alsó tagozat elhagyja az iskola udvarát

 

 

 Zalabér, 2020. 06. 16.                                                                      Kiss Albert

                                                                                                                 intézményvezető