Otthoni tanulás

2020.03.17.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a KRÉTA- rendszeren keresztül tudják nyomon követni a tanórák témáit. Házi feladatként jelöljük meg a gyerekeknek az elvégzendő tevékenységeket, megoldandókat. Felhívjuk figyelmüket, hogy gyermekük akkor tud hatékonyan tanulni, ha órarend szerint (8.00 – 13.40 közti időszakban 10-15 perces szünetekkel) foglalkozik egy-egy kijelölt tananyaggal. Kérjük, hogy gyermekük írja meg az e-mail címét az osztályfőnökének, tanárának (ha még nincs, akkor hozzanak létre). A mindennapi kommunikációt és a feladatok megoldásának ellenőrzését, az osztályozást ez segíti, illetve így kapunk visszajelzést arról, hogy ki rendelkezik a távoktatás elektronikus formájával.

Segítheti a tanulás hatékonyságát, ha az osztálytársak egymással is kommunikálnak az okostelefonon keresztül.

A honlap felületén és a KRÉTA üzenőfalán küldjük a folyamatos (napi) információt, kérjük megértésüket és türelmüket. Köszönjük.

Zalabér, 2020. 03. 17.                                                                          Kiss Albert